Sokolské odpoledne na Rosničce v Žabovřeskách

Vážení přátelé,

ve dnech pondělí 12. 4. 2023 a středa 14.6.2023, jsme v rámci Atletického oddílu T.J. Sokol Brno Žabovřesky uspořádali Sokolská odpoledne a musíme říct, že to byly neuvěřitelně úspěšné a radostné dny!

Oproti předpovědi, počasí nám přálo a slunečné paprsky nás provázely po celý den. Účastníci všech věkových kategorií se sešli, aby se zapojili do soutěží a ukázali své atletické dovednosti. Bylo nádherné vidět, jak se děti i dospělí plně oddávali sportu a soutěžení. Všichni soutěžící prokázali obrovskou sílu a odhodlání, ať už se jednalo o běh na různé vzdálenosti, skok do dálky či hod míčkem. Nebylo to vůbec lehké, ale všichni účastníci dokázali závody úspěšně dokončit a dosáhnout svých osobních cílů. Bylo to ohromující! Po skončení soutěží jsme přistoupili k vyhlášení výsledků. Byli jsme svědky mnoha vynikajících výkonů a každý zúčastněný si zasloužil obdiv. Všichni nakonec obdrželi sladkou odměnu a diplomy, které jim budou připomínat jejich skvělý úspěch.

Chceme poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci obou fantastických dnů. Bez vaší podpory by to nebylo možné. Děkujeme také všem soutěžícím za jejich skvělé výkony a sportovní duch, který se projevil především ve vzájemné podpoře soutěže dokončit.

Výsledky jednotlivých kategorií a disciplín jsou nyní k dispozici na našich webových stránkách. Zde si můžete prohlédnout celý seznam vítězů a jejich skvělých výkonů (viz níže).Těšíme se na další akce na Rosničce, na místě, kde se rodí radost ze sportu! Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, abyste nezmeškali žádnou z našich budoucích událostí.

Děkujeme ještě jednou všem za jejich účast a těšíme se na další setkání!

Váš atletický oddíl